וקסלר אדריכלים

המלצות ומכתבי תודה

דירה בתל אביב בצפון הישן לצפייה בפרוייקט

דירה בתל אביב בצפון הישן

מיכל היקרה,
רצינו להודות לך על התהליך הארוך והמורכב אותו עברנו ואיתו אנחנו שמחים ומאושרים גם היום 10 שנים אחרי. שיפצנו ארבע דירות בת"א, לנו ולילדנו.
ההבנה שמיכל גילתה והרגישות לצרכים שלנו בצד טעם טוב ונאמנות לאופי וצביון הדירות וסביבתן.
מיכל הצליחה להפוך דירות קטנות וחשוכות למרווחות ומוארות, תוך ניצול מקסימלי של נתוני השטח הקיימים.
באהבה
משה ורויטל בר

בית ביישוב שריגים

בית ביישוב שריגים

ארכיטקטית נפלאה שהפכה לחברה טובה!
אחרי שרכשנו בית ישן עם נוף עוצר נשימה בישוב שריגים שבעמק האלה פנינו למיכל כדי שתעזור לנו להפוך אותו לבית שתמיד חלמנו עליו.
במבט לאחור, תהליך ההיכרות, החשיבה, התכנון והשיפוץ עצמו היו מעל ומעבר לציפיות שלנו. הנסיון הרב של מיכל בשילוב עם היכולת המדהימה שלה להקשיב לרצונות ולצרכים של הלקוח (אנחנו) ולהתאים אותם לתוכנית כוללת, יצרו בסופו של דבר בית חלומות עוטף ומפנק המתאים למשפחה שלנו כמו כפפה ליד.
פגישות העבודה איתה היו יעילות ומעוררות השראה ומיכל הקפידה להגיע לאתר הבניה כדי לוודא שהקבלן מבצע את התוכניות שלה לשביעות רצונה המלאה.
מי שמחפש יחס אישי, הקשבה, מקצועיות ללא פשרות ועמידה קפדנית בלוחות זמנים ימצא את כל התכונות האלה אצל מיכל.
ממליצים בחום!
משפחת ספרוקט, שריגים.

בית בקריית אונו

בית בקריית אונו

מיכל היקרה שלנו,
כבר עברו שלוש שנים מאז היית המעצבת שלנו במהלך שיפוץ הבית שקנינו ועדיין - בכל יום אנחנו שמחים בו מחדש ומגלים שוב ושוב כמה מקצועית הייתה העבודה שלך, כמה יסודית, מחושבת ויצירתית. לאורך התהליך ליווית אותנו במסירות, וברגישות לצרכינו. הרגשנו שאת מתכננת בית המותאם לסגנון החיים שלנו, לטעם העיצובי שלנו ולא פחות חשוב - לתקציב שקבענו.
היינו שותפים יחד במסע (הלא פשוט הזה...יש לציין), שותפים בבחירות ובחשיבה מול אנשי המקצוע השונים. בסופו של דבר יצרת בית המתאים במיוחד עבורנו - הבית שלנו - ואנו מודים לך על כך מקרב לב.
שושי ואופיר

דירה ברמת גן

דירה ברמת גן

מיכל וקסלר ליוותה אותנו בתיכנון ושיפוץ דירתנו ברמת גן.
היא מקצועית מאד ובעלת נסיון רב. מוכשרת ויצירתית ובעלת מקצוע ברמה גבוה. היא מסורה לפרויקט והיתה זמינה לכל שאלה שעלתה לנו במהלך התיכנון והשיפוץ. קופרטיבית ויסודית במתן פתרונות לבעיות שצצו בשטח.
אנחנו ממליצים בחום על האדריכלית מיכל וקסלר.
איריס דוידי, רמת גן

בית ברמת אפעל

בית ברמת אפעל

שיפצנו את ביתנו לפני מספר שנים בליוויה של מיכל וקסלר.
מיכל הצליחה להבין את הצרכים שלנו ואת הטעם שלנו בצורה מדוייקת. מה שאיפשר לה לתכנן עבורינו בשיתוף פעולה עימנו את השיפוץ כך שהתוצאה תיצור הן אוירה מתאימה והן תהיה לנו מאוד נעימה. מיכל מלווה את הפרוייקט מתחילתו ועד סופו. באה לבקר במקום ולבדוק שהביצוע לפי התוכנית ואם יש לעשות שינויים בשטח. מיכל ליוותה אותנו בבחירת המנורות, השיש, אביזרים, ריהוט... – עד שלא הכל תאם את הטעם שלנו והיה מדוייק לביתינו המשיכה להתלוות אלינו לחיפושים והן להנחות אותנו למקומות שיותר תואמים לנו.
אנו מאוד מרוצים מהתוצאה. הבית יפה, נעים, פונקציונלי. גם אנו וגם המבקרים בו נהנים.
שירי סומך

דירה ברחובות

דירה ברחובות

תהליך השיפוץ של ביתנו כלל הן תוספת בנייה והן שינוי מהותי של כל הקומה התחתונה ועיצובה הכולל. תוספת הבנייה לא הייתה גדולה, אך בזכות מיכל, האדריכלית המוכשרת , השינוי היה משמעותי ביותר והסב לנו אושר רב.
מיכל התעמקה בבירור הצרכים המשתנים של המשפחה שילדיה בגרו וכעת הצורך היה להרחיב את איזור המטבח והאירוח בבית, ולצמצם את חדר הבן הסטודנט שכבר עבר להתגורר מחוץ לבית. זאת מבלי לוותר על קיומן של כל הפונקציות השימושיות כאשר הבן מגיע ללון בחדרו.
התהליך כלל גם יצירת פינת אוכל מרווחת ונעימה ביותר, אשר כלל לא הייתה קיימת בעבר. השולחן העגול שנבחר הופך כל אירוח לאירוע חברתי מזמן ונעים, כאשר ניתן להגדילו באופן משמעותי ביותר כאשר מספר האורחים מחייב זאת.
גולת הכותרת היא המטבח המדהים ביופיו והפונקציונלי ביותר שתוכנן בקפידה רבה. הושקעה חשיבה רבה במיקום המוצלח ביותר לפונקציות השונות במטבח. נבנו משטחי עבודה רבים יחסית המאפשרים עבודה נוחה במקביל של כל בני המשפחה והתארגנות אפקטיבית ונוחה לקראת אירוחים גדולים כקטנים. מיכל הצליחה לתכנן את סגנון הנגרות באופן המוצלח ביותר שהתאים מאד לטעמנו וגרם לנו להתאהב בתוצר הסופי.
מיכל ישבה איתנו בסבלנות רבה לבחור את גווני הנגרות כך שיותאמו באופן האופטימלי לגווני הקירות ויצרו ביחד הרמוניה רגועה ואסתטית ביותר. השיש שנבחר הוא פונקציונלי ביותר אך לא ויתור על גוון מיוחד שמשתלב נפלא עם עיצוב המטבח. מיכל התאימה לנו גם פריטי פרזול משלימים שנתנו את הטאץ הנכון. גם בבחירת מיקומי התאורה וגופי התאורה- מיכל השקיעה תכנון רב וסייעה לנו לבחור את גופי התאורה שמוסיפים עניין רב בצד אור נעים לפי הצרכים השונים במטבח, בסלון, בפינת האוכל ובשרותי האורחים.
הכרותה של מיכל עם ספקים רבים , למשל בתחום הקרמיקה, והכלים הסניטרים - סייעו לבחירת הפריטים היפים והמוצלחים בפרקי זמן קצרים יחסית. מיכל קישרה אותנו עם אנשי מקצוע מוצלחים במגוון תחומים. היא תכננה עבורנו יחד עם איש האלומיניום את כל החלונות, התריסים והיציאה לגינה, והבית התמלא באור טבעי רב, שהיה מאד חסר לפני כן. יחד עם איש המיזוג תכננה את מערכת המיזוג ואת פתחי המיזוג שנבלעים בעדינות רבה בהנמכת תקרה שיצרה עבורם ועבור הרמקולים במערכת השמע.
מיכל ניחנה בחוש אסתטי מפותח ביותר שבא לידי ביטוי בכל אפשרות שהציעה לנו. חלק מהקירות נצבעו בשליכטה צבעונית מקסימה ששדרגה מאד את פנים הבית ואת מראהו החיצוני. אין ספק כי חוינו תהליך יצירה מדהים בהובלתה המקצועית של מיכל שהצליחה להפיק את המקסימום ואף מעבר לכך מדירתנו שהיא חלק ממבנה תלת- משפחתי בשכונה שנבנתה לפני למעלה מעשרים שנה. מיכל גם הביאה גם את הידע המקצועי הרב הנחוץ כדי להגיש לעירייה את כל הנחוץ כדי להוציא היתר בנייה על פי הכללים הנהוגים .
לסיכום- בזכות העבודה האדריכלית המצוינת של מיכל אנחנו נהנים מאד לגור בבית . אין כל דמיון למראה הבית לפני השיפוץ. התהליך עבר באווירה נעימה וכיום אנו נהנים גם מיופיו של הבית וגם מהפונקציונליות הרבה.
משפחת סלע- רחובות

סטריאו סטאר בפתח תקווה

סטריאו סטאר בפתח תקווה

מיכל וקסלר האלופה!!!
כל עבודה שעשיתי איתך עד כה יצאה פשוט מושלמת והמון זה בזכותך מקווה לעוד שיתופי פעולה מוצלחים.
עלו והצליחו את וכל שותפייך לעבודה.
רוני ראובני מסטריאו סטאר פ"ת

דירה בכפר-סבא לצפייה בפרוייקט

דירה בכפר-סבא

בגיל מבוגר יחסית החלטנו לעבור בית המעבר הייה לא רק לדירה חדשה אלא לעיר אחרת ולאחר מעלה מעשרים שנה באותו מקום.
הגענו למיכל לאחר קבלת המלצות ובחינה של מספר מתכננים מיכל לקחה את נושא התכנון באופן טוטאלי על כל ההיבטים שלו במהרה קיבלנו תוכנית מפורטת כולל אופציות של מה ניתן ואפשר לעשות בחלל הדירה הנתון תוך התיחסות לכל הצרכים הנוכחיים והעתידיים שלנו. התכנון וההצעות היו מלוות בחישובי עלות – תקציב נתון ולחוץ שלא איפשר חריגות- והערכת זמנים לביצוע ( היה לנו תאריך נוקשה לפינוי דירתנו אותה מכרנו). קיבלנו ממיכל מפרט תכנוני ותקציבי ברור ומדוייק שאפשר לנו ללכת לבחור את הקבלן המתאים לעבודה , לבצע את ההזמנות של המוצרים נדרשנו תוך ידיעה ברורה של הפרטים וכמויות מדוייקים של חומרים שלא לדבר על כך שהייתה לצידנו כאשר בחרנו את פרטי הריהוט השונים אותם רכשנו.
לאורך כל שלבי הבינוי קבוע ועל בסיס שוטף, מיכל ליוותה ויעצה לנו בכל הקשור לבחירת מוצרים, דאגה למידות מדוייקות ופיקחה על בעלי המקצוע השונים ועבודתם בשטח. לאחר השלמת הבינוי, העברת פרטי הריהוט הקודמים והחדשים לדירתנו מיכל הייתה שם איתנו לבצע ההעמדה וההתאמה של הדברים.
לאורכה של הדרך שלא היתה קלה בעבורנו גילינו אדם עם נכונות ויכולת נתינה וקשב שלא רק הקלו עלינו את המעבר אלא איפשרו לנו להגיע לסופו
גלילה וטוני – כפר סבא

דירה בתל אביב

דירה בתל אביב

מיכל היקרה,
לסיום ביניים, כמה מילות תודה על המקצועיות הרבה בליווי ארוך שנים, ויותר אפילו על סבלנות הגדולה, הגמישות והנכונות לעזור בכל דבר. נהנים מאוד מהתוצאה.
משפחת בראלי.

דירה בגבעתיים לצפייה בפרוייקט

דירה בגבעתיים

למיכל היקרה,
לפני כ-13  שנה קנינו דירה בשיכון בגבעתיים בשיכון מוזנח, אבל מי שנכנס לדירה נפעם מהתיכנון והעיצוב, על שהצלחת להפוך  אותה לדירה מעוצבת המככבת במגזין עיצוב.
כשניכנסתי לבית חלמתי שאבנה פעם בית אחפש את הקוסמת שעיצבה את הבית וכך היה, חלומות מתגשמים.
נפגשנו לפני כשבע שנים. ידעתי שאני נכנסת לפרויקט דירה תמ"א 38  והיה ברור שאת זאת שתעצבי אותה.

לא היתה בינינו הכרות מוקדמת אבל לחיות בדירה שעיצבת זה מבחן המציאות הכי טוב. שעות בנדיבות בהן ניסית לעמוד על טעמי איך אני רוצה שבייתי יראה אנו כשבע שנים בקשר בסבלנות גדולה. היה חשוב לך לתת גם איזון לקול הגברי שלא נשמע בפגישות ווייצגת אותו בכבוד.

אנחנו בעיצומו של התהליך וסומכת עלייך לחלוטין, ומי שמכיר אותי יודע שזה לא פשוט.
תודה על השעות ההקשבה, הסובלנות והדיוק.

משפחת שרה היינה בנק

משרדים בתל אביב לצפייה בפרוייקט

משרדים בתל אביב

מיכל וקסלר היא ארכיטקטית מקצועית שיודעת לתרגם את צרכי הלקוח לתכנון אדריכלי מקצועי, פונקציונלי, נעים למשתמשים ויפה למבקרים.
מיכל תכננה עבורי שתי קומות משרדים הכוללות שש חברות שונות; לכל משרד היא נתנה את הצביון הנכון שהתאים לצרכי הדייר מצד אחד ואת הגמישות לשינויים במידת הצורך בהתאם לצרכים שלי כבעל הנכס. יחד עם עמידתה על הצרכים הארכיטקטים המחייבים, מיכל ידעה לאזן את התכנון ליעדי התקציב, סייעה בבחירת ספקים איכותיים, והיוותה גורם מרכזי לכך שעמדנו בתקציב שתוכננן לבניית שתי הקומות.
עד היום, מבקרים שנכנסים למשרדים מתפעלים מהיופי התכנוני של המשרדים, ודיירי הבניין טורחים לשבח בפניי את הפונקציונלית של התכנון. אין לי ספק שבכל פרוייקט אדריכלי עתידי אעזר בשירותיה של מיכל.
רונן חכימי